Kubelka Tomáš

Konec kariéry
čvc 14, 1980
46 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
22
Góly
7
V základní sestavě
22
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 936
Hodnocení
6,42
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 18, 2018 Dvůr Králové nad Labem "B" P 1 - 7 91 0 0 0 4,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 11, 2018 Tatran Hostinné P 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  3. JAKO 1. A třída čvn 11, 2017 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 46 0 2 1 3,4
  4. JAKO 1. A třída čvn 3, 2017 Roudnice P 2 - 3 93 0 0 0 5,3
  5. JAKO 1. A třída kvě 27, 2017 Nový Hradec Králové P 5 - 1 90 0 1 0 4,5
  6. JAKO 1. A třída kvě 20, 2017 Sokol Nepolisy V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  7. JAKO 1. A třída kvě 13, 2017 Třebechovice pod Orebem V 1 - 3 94 1 0 0 8,0
  8. JAKO 1. A třída kvě 6, 2017 Sokol Třebeš V 1 - 1 28 0 0 0 6,0
  9. JAKO 1. A třída dub 29, 2017 Sobotka P 2 - 1 17 0 0 0 6,1
  10. JAKO 1. A třída dub 15, 2017 Bystřian Kunčice P 5 - 0 74 0 0 0 5,0
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 936 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
22 22
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 936 1 936
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,42 6,42

Útok

Góly
7 0,33
Góly ze hry
7 0,33
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
59 2,74
Obdržené góly na hřišti
54 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,23
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,09

Disciplína

Žluté karty
5 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 84 % 77 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 2271 936506,42
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2331 860715,94
JAKO 1. A třída 2331 860715,94
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 1521 243505,93
1. A třída 1521 243505,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení