Vobořil Petr

Konec kariéry
říj 10, 1980
46 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
23
Góly
5
V základní sestavě
23
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 116
Hodnocení
6,81
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C srp 20, 2023 Kosmonosy V 2 - 0 96 0 0 0 7,3
  2. Fortuna Divize C srp 12, 2023 Letohrad V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C srp 6, 2023 Dobrovice V 1 - 0 96 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C čvn 10, 2023 Trutnov P 2 - 4 46 0 0 0 5,2
  5. Fortuna Divize C čvn 3, 2023 Brandýs nad Labem P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Vysoké Mýto V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Chrudim V 1 - 4 90 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Slovan Liberec P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Náchod V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  10. Fortuna Divize C dub 30, 2023 Velké Hamry V 2 - 1 96 1 0 0 8,3
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 116 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 116 2 116
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,81 6,81

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
3 0,13
Góly z penalt
2 0,09

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 1,62
Obdržené góly na hřišti
20 0,85
Rozdíl skóre na hřišti
18 0,77
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,43

Disciplína

Žluté karty
1 0,04
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 95 % Hodnocení 84 % Vytíženost Disciplína 65 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2352 116106,81
Fortuna Divize C 2352 116106,81
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2872 368006,70
Fortuna Divize C 2872 368006,70
Benátky nad Jizerou 2021/2022 1431 224106,61
Fortuna Divize C 1431 224106,61
Ostrá 2019/2020 1311 158206,11
Fortuna Divize C 1311 158206,11
Ostrá 2016/2017 2962 548316,40
Fortuna Divize C 2962 548316,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení