Makovský Petr

Konec kariéry
říj 27, 1980
45 let
Země
CZEČesko

1. A třída 2023/2024

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
186
Hodnocení
6,05
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída dub 8, 2023 Nový Hradec Králové P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2023 Lázně Bělohrad P 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Slovan Broumov V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  4. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Česká Skalice P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Roudnice P 3 - 2 96 0 1 0 4,9
  6. AM GNOL 1. A třída říj 16, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  7. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Sokol Třebeš "B" V 0 - 1 91 0 0 0 7,1
  8. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Nové Město nad Metují V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  9. AM GNOL 1. A třída zář 28, 2022 Náchod "B" P 2 - 1 95 1 0 0 6,3
  10. AM GNOL 1. A třída zář 25, 2022 Sokol Stěžery P 4 - 2 91 1 0 0 6,0
2023/2024 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 186 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
186 186
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,05 6,05

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,45
Obdržené góly na hřišti
3 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 1. A třída 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 50 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov "B" 2023/2024 20186006,05
1. A třída 20186006,05
Trutnov "B" 2022/2023 2222 016506,15
AM GNOL 1. A třída 2222 016506,15
Trutnov "B" 2021/2022 1711 416105,74
AM GNOL 1. A třída 1711 416105,74
Trutnov 2020/2021 82732006,43
Fortuna Divize C 50459005,94
Trutnov 2019/2020 1301 188206,07
Fortuna Divize C 1301 188206,07
Trutnov 2018/2019 2312 115306,17
Fortuna Divize C 2212 023306,18
Trutnov 2017/2018 2962 646406,28
Fortuna Divize C 2962 646406,28
Trutnov 2016/2017 2612 325406,07
Fortuna Divize C 2612 325406,07
Trutnov 2015/2016 2111 910206,18
Divize C 2111 910206,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení