Novák Pavel

Konec kariéry
lis 26, 1980
45 let
Země
CZEČesko

1. A třída 2023/2024

Zápasy
22
Góly
14
V základní sestavě
21
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 742
Hodnocení
6,84
Žluté karty
7
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída srp 17, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 2 72 0 0 0 7,0
  2. 1. A třída srp 12, 2023 Miletín V 5 - 2 92 1 0 0 8,0
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 6, 2023 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 92 0 1 0 4,9
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Bystřian Kunčice P 3 - 3 30 0 0 0 5,7
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 20, 2023 Miletín V 2 - 2 45 1 1 0 7,0
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2023 Česká Skalice P 3 - 3 80 0 0 0 6,0
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 6, 2023 Roudnice P 1 - 2 80 0 0 0 5,3
  8. AM GNOL 1. A třída dub 29, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 1 - 4 90 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída dub 22, 2023 Sokol Třebeš "B" V 3 - 1 85 1 0 0 8,5
  10. AM GNOL 1. A třída dub 15, 2023 Nové Město nad Metují P 1 - 1 75 0 1 0 6,3
2023/2024 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 742 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 742 1 742
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,84 6,84

Útok

Góly
14 0,72
Góly ze hry
14 0,72
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
59 3,05
Obdržené góly na hřišti
36 1,86
Rozdíl skóre na hřišti
23 1,19
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,15

Disciplína

Žluté karty
7 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 1. A třída 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 91 % 93 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2023/2024 22141 742706,84
1. A třída 22141 742706,84
Nový Hradec Králové 2022/2023 2561 898606,40
AM GNOL 1. A třída 2561 898606,40
Nový Hradec Králové 2021/2022 2091 678606,40
AM GNOL 1. A třída 2091 678606,40
Nový Hradec Králové 2020/2021 812681108,93
Chlumec nad Cidlinou 2015/2016 107844406,91
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení