Radzinevičius Tomas

Konec kariéry
čvn 5, 1981
45 let
Země
LTULitva

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
10
Góly
9
V základní sestavě
6
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
524
Hodnocení
7,19
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 31, 2019 Benátky nad Jizerou P 1 - 1 95 1 0 0 7,1
  2. Fortuna Divize C srp 24, 2019 Sokol Libiš V 1 - 1 92 0 1 0 5,6
  3. Fortuna Divize C srp 17, 2019 Hlinsko V 3 - 2 90 1 0 0 7,8
  4. Fortuna Divize C srp 10, 2019 Kolín P 1 - 1 82 1 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C čvn 12, 2019 Trutnov V 3 - 0 91 2 0 0 9,9
  6. Fortuna Divize C čvn 8, 2019 Vysoké Mýto P 2 - 1 92 0 1 0 4,8
  7. Fortuna Divize C čvn 1, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 0 - 5 79 0 0 0 4,9
  8. Fortuna Divize C kvě 18, 2019 Náchod V 2 - 1 92 1 1 0 7,6
  9. Fortuna Divize C kvě 11, 2019 Český Brod P 3 - 2 92 0 0 0 5,1
  10. Fortuna Divize C kvě 4, 2019 Kolín P 5 - 2 80 0 0 0 5,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 524 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
524 524
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,19 7,19

Útok

Góly
9 1,55
Góly ze hry
6 1,03
Góly z penalt
3 0,52

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,58
Obdržené góly na hřišti
7 1,20
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,37
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
3 0,52
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 94 % 98 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2021/2022 109524307,19
Fortuna Divize C 109524307,19
Velké Hamry 2020/2021 86685307,30
Fortuna Divize C 86685307,30
Velké Hamry 2019/2020 16101 395306,72
Fortuna Divize C 16101 395306,72
Velké Hamry 2018/2019 28192 458706,70
Fortuna Divize C 28192 458706,70
Spartak Chrastava 2017/2018 29122 555706,05
Fortuna Divize C 29122 555706,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení