Dres
11
čvn 20, 1981
45 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 28, 2018

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
1
Góly
3
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
90
Hodnocení
10,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C kvě 21, 2016 Sokol Živanice V 1 - 3 92 1 1 0 7,6
  2. Divize C kvě 14, 2016 Sokol Družba Suchdol V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  3. Divize C kvě 7, 2016 Vysoké Mýto V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  4. Divize C kvě 1, 2016 Jaroměř V 0 - 2 90 0 0 0 7,3
  5. Divize C dub 23, 2016 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 0 83 0 0 0 7,3
  6. Divize C dub 17, 2016 Admira Praha P 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  7. Divize C dub 9, 2016 Ústí nad Orlicí V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  8. Divize C bře 26, 2016 Sparta Kutná Hora V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
  9. Divize C bře 12, 2016 Turnov V 4 - 1 64 0 0 0 6,9
  10. Divize C lis 8, 2015 Trutnov V 1 - 2 91 0 0 0 6,9
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 90 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
90 90
Kapitánem
0 0
Hodnocení
10,00 10,00

Útok

Góly
3 3,00
Góly ze hry
2 2,00
Góly z penalt
1 1,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 14,00
Obdržené góly na hřišti
2 2,00
Rozdíl skóre na hřišti
12 12,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 100 % 100 % Hodnocení 17 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Olympia Hradec Králové 1901 2025/2026 13900010,00
Olympia Hradec Králové 1901 2024/2025 50324005,86
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 2028006,10
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 132785106,28
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 27162 476106,80
AM GNOL 1. A třída 27162 476106,80
Kratonohy 2017/2018 1921 664106,34
Fortuna Divize C 91748006,01
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 2372 048107,23
Divize C 2372 048107,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení