Dres
30
led 12, 1982
44 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2016

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
937
Hodnocení
4,97
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Velichovky P 3 - 2 92 0 0 0 4,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Slovan Broumov P 0 - 2 97 0 0 0 4,6
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Slavoj Předměřice nad Labem P 4 - 0 90 0 0 0 4,5
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 23 Častolovice V 4 - 2 93 0 0 0 6,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 17 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 2 - 3 93 0 0 0 6,5
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 9 Sokol Javornice R 1 - 1 92 0 0 0 5,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 2 Slavoj Teplice nad Metují P 6 - 1 91 0 0 0 4,4
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 25 Lokomotiva Meziměstí V 4 - 2 99 0 0 0 6,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 18 Sokol Malšovice P 1 - 0 95 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 11 Jaroměř "B" R 2 - 2 92 0 0 0 5,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 937 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
937 937
Kapitánem
0 0
Hodnocení
4,97 4,97

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,44
Obdržené góly na hřišti
29 2,79
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 0 % 22 % Hodnocení 100 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 100937104,97
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 2602 426105,57
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 3002 787405,50
AGRO CS 1. A třída 3002 787405,50
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 2501 759305,28
1. A třída 2501 759305,28
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 2902 681305,58
AM GNOL 1. A třída 2902 681305,58
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2802 561305,23
AM GNOL 1. A třída 2802 561305,23
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 90818004,50
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 1601 469005,63
AM GNOL 1. A třída 1601 469005,63
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 2201 943116,63
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2202 019106,73
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 3002 689105,46
JAKO 1. A třída 3002 689105,46
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 1511 365106,21
1. A třída 1511 365106,21
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení