Dres
9
dub 27, 1982
44 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 21, 1993

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
5
Góly
3
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
454
Hodnocení
7,06
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Roudnice P 0 - 1 90 0 0 0 5,2
  2. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Třebechovice pod Orebem V 1 - 2 88 0 0 0 6,7
  3. AM GNOL 1. A třída dub 17, 2022 Týniště nad Orlicí P 1 - 0 95 0 1 0 4,8
  4. AM GNOL 1. A třída dub 10, 2022 Česká Skalice V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  5. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Nový Hradec Králové P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Slovan Broumov V 3 - 0 82 1 1 0 7,9
  7. AM GNOL 1. A třída bře 19, 2022 Lokomotiva Hradec Králové P 5 - 2 94 1 0 0 6,0
  8. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2021 Trutnov "B" V 1 - 2 90 0 0 0 6,8
  9. AM GNOL 1. A třída říj 31, 2021 Sobotka V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
  10. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Sokol Nepolisy V 0 - 3 92 0 1 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 454 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
454 454
Kapitánem
5 5
Hodnocení
7,06 7,06

Útok

Góly
3 0,59
Góly ze hry
3 0,59
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 3,96
Obdržené góly na hřišti
10 1,98
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,98
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 92 % 96 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad "B" 2026/2027 53454007,06
Lázně Bělohrad 2025/2026 1661 262206,66
Lázně Bělohrad 2024/2025 2391 996406,53
Lázně Bělohrad 2023/2024 2862 566705,95
Lázně Bělohrad 2022/2023 27142 236307,39
AM GNOL 1. A třída 27142 236307,39
Lázně Bělohrad 2021/2022 2842 575506,02
AM GNOL 1. A třída 2842 575506,02
Lázně Bělohrad 2020/2021 61544005,83
Lázně Bělohrad 2019/2020 1621 474705,89
AM GNOL 1. A třída 1621 474705,89
Lázně Bělohrad 2018/2019 1211 028105,81
Lázně Bělohrad 2017/2018 3052 734605,86
Lázně Bělohrad 2016/2017 27102 473516,06
VOTROK Krajský přebor 27102 473516,06
Lázně Bělohrad 2015/2016 2342 051516,78
1. A třída 2342 051516,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení