Martinic Jan

Konec kariéry
lis 4, 1982
43 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
27
Góly
2
V základní sestavě
21
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
2 000
Hodnocení
5,92
Žluté karty
8
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 8, 2018 Turnov V 2 - 2 90 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Zbuzany 1953 P 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Spartak Chrastava P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C bře 17, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 2 93 0 1 0 5,7
  5. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Letohrad P 3 - 2 93 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Vysoké Mýto V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  7. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Čechie Vykáň P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C říj 29, 2017 Sokol Živanice V 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Kratonohy P 2 - 2 90 1 0 0 7,0
  10. Fortuna Divize C říj 15, 2017 Pardubice P 0 - 0 90 0 0 0 6,3
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 000 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
2 000 2 000
Kapitánem
17 17
Hodnocení
5,92 5,92

Útok

Góly
2 0,09
Góly ze hry
2 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 1,44
Obdržené góly na hřišti
37 1,67
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,23
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,18

Disciplína

Žluté karty
8 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 29 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 45 %

Sezóny

Ročníky
Admira Praha 2017/2018 2722 000805,92
Fortuna Divize C 2722 000805,92
Admira Praha 2015/2016 2412 034706,22
Divize C 2412 034706,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení