Martinic Jan

Konec kariéry
lis 4, 1982
43 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
27
Góly
2
V základní sestavě
21
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
2 000
Hodnocení
5,92
Žluté karty
8
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Divize C kvě 29, 2016 Turnov V 2 - 1 91 0 0 0 6,8
  2. Divize C kvě 21, 2016 Nový Bor V 0 - 2 90 0 0 0 7,3
  3. Divize C kvě 15, 2016 Trutnov V 2 - 0 16 0 0 0 6,1
  4. Divize C dub 17, 2016 Olympia Hradec Králové 1901 V 0 - 0 94 0 1 0 5,9
  5. Divize C dub 9, 2016 Vysoké Mýto P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  6. Divize C dub 3, 2016 Jaroměř V 4 - 1 90 1 0 0 8,1
  7. Divize C bře 27, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 92 0 1 0 4,8
  8. Divize C bře 20, 2016 Sokol Družba Suchdol P 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  9. Divize C bře 12, 2016 Ústí nad Orlicí V 2 - 0 92 0 1 0 6,9
  10. Divize C lis 15, 2015 Letohrad V 4 - 1 90 0 1 0 6,7
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 000 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
2 000 2 000
Kapitánem
17 17
Hodnocení
5,92 5,92

Útok

Góly
2 0,09
Góly ze hry
2 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 1,44
Obdržené góly na hřišti
37 1,67
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,23
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,18

Disciplína

Žluté karty
8 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 29 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 45 %

Sezóny

Ročníky
Admira Praha 2017/2018 2722 000805,92
Fortuna Divize C 2722 000805,92
Admira Praha 2015/2016 2412 034706,22
Divize C 2412 034706,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení