Schod Radek

SK Solnice
Dres
11
pro 26, 1982
43 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 27, 2017

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
492
Hodnocení
6,69
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B zář 22, 2018 Sokol Malšovice V 2 - 6 44 0 0 0 6,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 16, 2018 Spartak Opočno P 1 - 2 92 0 0 0 5,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 9, 2018 Třebechovice pod Orebem P 2 - 2 77 0 0 0 5,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 1, 2018 Slavoj Předměřice nad Labem V 0 - 8 74 0 0 0 7,4
  5. JAKO 1. B třída - skupina B srp 26, 2018 Sokol Javornice V 3 - 3 36 0 1 0 5,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina B srp 19, 2018 Albrechtice nad Orlicí V 1 - 5 28 1 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 12, 2018 Smiřice P 1 - 1 94 1 0 0 7,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 9, 2018 Třebechovice pod Orebem V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 3, 2018 Baník Vamberk V 4 - 2 92 1 0 0 7,7
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 12, 2018 Velké Poříčí P 5 - 0 91 0 0 0 4,9
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 492 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
492 492
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,69 6,69

Útok

Góly
3 0,55
Góly ze hry
3 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,56
Obdržené góly na hřišti
10 1,83
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,73
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,55

Disciplína

Žluté karty
1 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 83 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2026/2027 83492106,69
Solnice 2023/2024 1024006,10
Solnice 2019/2020 10400
Solnice 2018/2019 172899106,57
Solnice 2017/2018 2231 963506,20
Solnice 2016/2017 1221 005306,83
Černilov 2016/2017 1531 282305,99
JAKO 1. A třída 1531 282305,99
Černilov 2015/2016 2982 194406,23
1. A třída 2982 194406,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení