Vebr Lukáš

Konec kariéry
úno 13, 1983
43 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2019/2020

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
170
Hodnocení
5,70
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 23, 2019 Trutnov V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C dub 20, 2019 Turnov V 6 - 0 92 0 1 0 7,1
  3. Fortuna Divize C dub 6, 2019 Spartak Slatiňany V 1 - 0 54 0 0 0 6,6
  4. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Vysoké Mýto P 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Horky nad Jizerou V 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C lis 18, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 1 46 0 1 0 5,8
  8. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Kolín V 0 - 0 78 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C lis 4, 2018 Benátky nad Jizerou P 3 - 2 45 0 0 0 5,5
  10. Fortuna Divize C říj 27, 2018 Přepeře V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
2019/2020 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 170 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
170 170
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 1,06
Obdržené góly na hřišti
3 1,59
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,53
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 16 % Hodnocení 26 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 46 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2019/2020 30170005,70
Fortuna Divize C 30170005,70
Kolín 2018/2019 1301 093206,27
Fortuna Divize C 1301 093206,27
Čáslav 2018/2019 1301 095206,30
Fortuna Divize C 1301 095206,30
Čáslav 2017/2018 3012 743706,06
Fortuna Divize C 3012 743706,06
Čáslav 2016/2017 2912 617206,40
Fortuna Divize C 2912 617206,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení