Karal Vlastimil

SK Dobruška
Dres
3
dub 26, 1983
43 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2021

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
659
Hodnocení
6,91
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Poříčany V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  2. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Náchod P 2 - 1 93 1 0 0 6,2
  3. Fortuna Divize C říj 13, 2019 Ostrá V 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C říj 6, 2019 Kolín V 3 - 2 92 0 0 0 6,9
  5. Fortuna Divize C zář 29, 2019 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 94 0 0 0 5,3
  6. Fortuna Divize C zář 22, 2019 Sokol Libiš P 1 - 2 97 0 0 0 5,3
  7. Fortuna Divize C zář 15, 2019 Hlinsko P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C zář 8, 2019 Velké Hamry V 4 - 2 92 0 0 0 7,0
  9. Fortuna Divize C zář 1, 2019 Čáslav V 2 - 2 91 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C srp 25, 2019 Letohrad P 1 - 1 91 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 659 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
659 659
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,91 6,91

Útok

Góly
2 0,27
Góly ze hry
2 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,64
Obdržené góly na hřišti
4 0,55
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,09
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,55

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 69 % 93 % Hodnocení 71 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 72659006,91
5. liga 72659006,91
Dobruška 2025/2026 2111 927205,97
Dobruška 2024/2025 2402 113206,17
Dobruška 2023/2024 2542 328306,15
Dobruška 2022/2023 2302 060106,03
Dobruška 2021/2022 2942 542006,11
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 71521016,16
Fortuna Divize C 71521016,16
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 1531 370106,35
Fortuna Divize C 1531 370106,35
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 2722 217306,26
Fortuna Divize C 2722 217306,26
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 2742 290106,34
Fortuna Divize C 2742 290106,34
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 1811 377306,95
Divize C 1811 377306,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení