Dres
8
kvě 4, 1983
43 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
615
Hodnocení
7,33
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída zář 26, 2015 Bystřian Kunčice P 2 - 1 91 0 0 0 5,3
  2. 1. A třída zář 19, 2015 Jiskra Hořice P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  3. 1. A třída zář 6, 2015 Miletín V 2 - 1 90 0 0 0 6,7
  4. 1. A třída srp 29, 2015 České Meziříčí V 0 - 3 92 0 1 0 7,0
  5. 1. A třída srp 23, 2015 Třebechovice pod Orebem V 4 - 2 83 0 0 0 7,0
  6. 1. A třída srp 19, 2015 Sparta Úpice P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  7. 1. A třída srp 15, 2015 Sokol Bílá Třemešná P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. 1. A třída srp 8, 2015 Roudnice P 2 - 1 96 1 0 0 6,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 615 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
615 615
Kapitánem
6 6
Hodnocení
7,33 7,33

Útok

Góly
3 0,44
Góly ze hry
3 0,44
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
33 4,83
Obdržené góly na hřišti
10 1,46
Rozdíl skóre na hřišti
23 3,37
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,44

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 97 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 80 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Lhota pod Libčany 2026/2027 73615007,33
Roudnice 2021/2022 2181 202316,52
AM GNOL 1. A třída 2181 202316,52
Roudnice 2020/2021 82695107,15
Nový Hradec Králové 2015/2016 1211 039205,83
1. A třída 1211 039205,83
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení