Dres
5
srp 4, 1983
43 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
550
Hodnocení
4,97
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 20, 2025 Spartak Hajnice P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 12, 2025 Sokol Dětenice V 4 - 0 46 0 1 0 6,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina A dub 5, 2025 Nová Paka P 4 - 3 95 0 1 0 4,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 19, 2024 Jičín "B" V 4 - 3 93 0 0 0 6,8
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 12, 2024 Slavoj Skřivany P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina A říj 5, 2024 Sobotka P 1 - 3 92 0 0 0 5,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A zář 28, 2024 Sparta Úpice P 5 - 0 90 0 1 0 4,5
  8. JAKO 1. B třída - skupina A zář 21, 2024 Miletín R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A zář 7, 2024 Spartak Hajnice P 1 - 2 94 0 0 0 5,3
  10. JAKO 1. B třída - skupina A srp 31, 2024 Sokol Dětenice V 1 - 3 92 0 0 0 7,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 550 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
550 550
Kapitánem
0 0
Hodnocení
4,97 4,97

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,65
Obdržené góly na hřišti
20 3,27
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −2,62
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,49
Červené karty
1 0,16

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 7 % 2 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 60550314,97
Sokol Nepolisy 2025/2026 2542 223515,93
Sokol Nepolisy 2024/2025 2221 960505,96
Sokol Nepolisy 2023/2024 2382 003206,40
Sokol Nepolisy 2022/2023 25102 306416,33
Dvůr Králové nad Labem 2021/2022 2912 642905,88
Fortuna Divize C 2912 642905,88
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 70640106,11
Fortuna Divize C 70640106,11
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 1401 206206,07
Fortuna Divize C 1401 206206,07
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 2822 414306,20
Fortuna Divize C 2822 414306,20
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 3012 5991005,97
Fortuna Divize C 3012 5991005,97
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 2922 334905,99
Fortuna Divize C 2922 334905,99
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 2832 3241006,19
Divize C 2832 3241006,19
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení