Štoček Jan

Bez angažmá
srp 4, 1983
43 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
193
Hodnocení
6,83
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Sokol Třebeš "B" V 7 - 0 48 0 0 0 6,9
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slovan Broumov V 7 - 1 71 1 0 0 8,5
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Kostelec nad Orlicí P 1 - 3 74 0 0 0 5,1
  4. 1. A třída čvn 15, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 2 - 3 92 2 0 0 7,3
  5. 1. A třída čvn 1, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 64 0 0 0 6,0
  6. 1. A třída kvě 18, 2024 Sokol Železnice R 1 - 1 86 0 0 0 6,1
  7. 1. A třída kvě 4, 2024 Sokol Stěžery V 6 - 1 61 1 0 0 7,9
  8. 1. A třída dub 13, 2024 Slovan Broumov V 2 - 1 69 0 1 0 5,9
  9. 1. A třída bře 30, 2024 Trutnov "B" P 0 - 2 63 0 0 0 5,1
  10. 1. A třída říj 7, 2023 Sokol Stěžery P 4 - 2 10 0 0 0 6,0
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 193 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
193 193
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,83 6,83

Útok

Góly
1 0,47
Góly ze hry
1 0,47
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 4,20
Obdržené góly na hřišti
4 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
5 2,33
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 92 % 93 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2024/2025 31193006,83
Nový Hradec Králové 2023/2024 83490106,27
1. A třída 83490106,27
Nový Hradec Králové 2022/2023 21135106,55
Nový Hradec Králové 2021/2022 1281 042207,10
AM GNOL 1. A třída 1281 042207,10
Nový Hradec Králové 2020/2021 612540208,82
Nový Hradec Králové 2019/2020 23180009,10
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 52341107,04
Kratonohy 2017/2018 29232 530206,84
Fortuna Divize C 2281 891206,34
Kolín 2016/2017 1381 134007,49
Fortuna Divize C 1381 134007,49
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení