Gorol Radek

FK Jaroměř
Dres
16
led 13, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 4, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
199
Hodnocení
6,58
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 14, 2017 Náchod V 0 - 4 64 1 0 0 8,2
  2. Fortuna Divize C čvn 10, 2017 Turnov V 4 - 1 91 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C čvn 3, 2017 Spartak Chrastava V 1 - 3 78 1 0 0 8,5
  4. Fortuna Divize C kvě 27, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 4 - 3 92 0 1 0 6,3
  5. Fortuna Divize C kvě 20, 2017 Ostrá V 1 - 2 89 0 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C kvě 13, 2017 Letohrad V 6 - 0 91 1 0 0 8,5
  7. Fortuna Divize C kvě 6, 2017 Vysoké Mýto P 3 - 0 94 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C dub 29, 2017 Přední Kopanina V 4 - 0 83 0 0 0 7,3
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2017 Trutnov P 1 - 0 11 0 0 0 5,6
  10. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Kolín V 2 - 1 14 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 199 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
199 199
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,58 6,58

Útok

Góly
1 0,45
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,45

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,71
Obdržené góly na hřišti
1 0,45
Rozdíl skóre na hřišti
5 2,26
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 88 % 86 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 51199006,58
5. liga 51199006,58
Týniště nad Orlicí 2025/2026 25112 224006,49
Týniště nad Orlicí 2024/2025 23102 111116,57
VOTROK Krajský přebor 23102 111116,57
Jaroměř 2023/2024 2972 606506,17
Jaroměř 2022/2023 2892 507306,53
Jaroměř 2021/2022 27102 427306,77
MIACOM Krajský přebor 27102 427306,77
Jaroměř 2020/2021 95812007,76
Sokol Živanice 2017/2018 30152 660207,06
Fortuna Divize C 30152 660207,06
Sokol Živanice 2016/2017 2851 973206,61
Fortuna Divize C 2851 973206,61
Sokol Živanice 2015/2016 26102 158616,78
Divize C 26102 158616,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení