Gorol Radek

FK Jaroměř
Dres
16
led 13, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 4, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
199
Hodnocení
6,58
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Jiskra Hořice V 1 - 3 95 0 0 0 7,0
  2. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 1 96 2 0 0 9,3
  3. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Dobruška R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 16, 2024 Sokol Třebeš P 3 - 0 71 0 0 0 5,1
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 4 92 1 0 0 5,7
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Česká Skalice P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2024 Lázně Bělohrad R 2 - 2 94 0 0 0 6,1
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 17, 2024 Jiskra Hořice V 2 - 3 95 1 1 0 7,5
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2024 Dvůr Králové nad Labem R 2 - 2 97 0 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2024 Libčany P 2 - 1 48 0 0 0 5,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 199 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
199 199
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,58 6,58

Útok

Góly
1 0,45
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,45

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,71
Obdržené góly na hřišti
1 0,45
Rozdíl skóre na hřišti
5 2,26
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 88 % 86 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 51199006,58
5. liga 51199006,58
Týniště nad Orlicí 2025/2026 25112 224006,49
Týniště nad Orlicí 2024/2025 23102 111116,57
VOTROK Krajský přebor 23102 111116,57
Jaroměř 2023/2024 2972 606506,17
Jaroměř 2022/2023 2892 507306,53
Jaroměř 2021/2022 27102 427306,77
MIACOM Krajský přebor 27102 427306,77
Jaroměř 2020/2021 95812007,76
Sokol Živanice 2017/2018 30152 660207,06
Fortuna Divize C 30152 660207,06
Sokol Živanice 2016/2017 2851 973206,61
Fortuna Divize C 2851 973206,61
Sokol Živanice 2015/2016 26102 158616,78
Divize C 26102 158616,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení