Vančura Jakub

Konec kariéry
kvě 3, 1984
42 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
27
Góly
4
V základní sestavě
26
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 317
Hodnocení
5,77
Žluté karty
12
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 2, 2023 Slovan Liberec P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C bře 19, 2023 Velké Hamry V 1 - 0 96 0 2 1 5,1
  3. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Turnov P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C bře 5, 2023 Benátky nad Jizerou R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C lis 13, 2022 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C říj 30, 2022 Dvůr Králové nad Labem R 1 - 1 96 0 1 0 5,6
  7. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 70 0 1 0 4,7
  8. Fortuna Divize C říj 16, 2022 Letohrad V 2 - 1 96 0 1 0 6,5
  9. Fortuna Divize C říj 12, 2022 Brandýs nad Labem V 4 - 0 74 1 0 0 8,3
  10. Fortuna Divize C říj 8, 2022 Dobrovice P 5 - 2 72 0 0 0 5,3
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 317 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 317 2 317
Kapitánem
26 26
Hodnocení
5,77 5,77

Útok

Góly
4 0,16
Góly ze hry
2 0,08
Góly z penalt
2 0,08

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 1,32
Obdržené góly na hřišti
46 1,79
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,16

Disciplína

Žluté karty
12 0,47
Červené karty
1 0,04

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 21 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2022/2023 2742 3171215,77
Fortuna Divize C 2742 3171215,77
Čáslav 2021/2022 2251 624716,33
Fortuna Divize C 2251 624716,33
Čáslav 2019/2020 1541 370206,29
Fortuna Divize C 1541 370206,29
Čáslav 2018/2019 27102 378606,46
Fortuna Divize C 27102 378606,46
Čáslav 2017/2018 28102 499406,51
Fortuna Divize C 28102 499406,51
Čáslav 2016/2017 2772 353516,40
Fortuna Divize C 2772 353516,40
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2662 139606,33
Divize C 2662 139606,33
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení