Rezek Tomáš

Konec kariéry
kvě 1, 1984
42 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2023/2024

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
40
Hodnocení
6,30
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina B srp 27, 2022 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 2 90 0 0 0 6,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina B srp 20, 2022 Sokol Malšovice V 1 - 5 91 1 0 0 8,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B srp 14, 2022 Lokomotiva Meziměstí P 0 - 3 69 0 0 0 5,1
  4. Fortuna Divize C kvě 21, 2022 Sokol Libiš V 1 - 2 5 0 0 0 –
  5. Fortuna Divize C dub 16, 2022 Trutnov R 1 - 1 35 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C dub 9, 2022 Horky nad Jizerou V 0 - 1 34 0 0 0 6,2
  7. Fortuna Divize C dub 2, 2022 Tochovice V 7 - 2 32 1 0 0 7,2
  8. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Sparta Kutná Hora V 1 - 4 33 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Velké Hamry P 4 - 1 32 0 0 0 5,8
  10. Fortuna Divize C říj 23, 2021 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 45 0 0 0 6,4
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 40 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
40 40
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 4,50
Obdržené góly na hřišti
2 4,50
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 2,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 68 % Hodnocení 10 % Vytíženost Disciplína 0 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
České Meziříčí 2023/2024 1040106,30
České Meziříčí 2022/2023 123929006,67
Vysoké Mýto 2021/2022 191582006,27
Fortuna Divize C 191582006,27
Vysoké Mýto 2020/2021 70273106,20
Fortuna Divize C 70273106,20
Vysoké Mýto 2019/2020 141622006,50
Fortuna Divize C 141622006,50
Vysoké Mýto 2018/2019 2701 246105,97
Fortuna Divize C 2701 246105,97
Vysoké Mýto 2017/2018 2141 201006,40
Fortuna Divize C 2141 201006,40
Vysoké Mýto 2016/2017 2851 648106,62
Fortuna Divize C 2851 648106,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení