Šrám Lukáš

Konec kariéry
kvě 1, 1984
42 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2020/2021

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
183
Hodnocení
5,55
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. VOTROK Krajský přebor lis 19, 2017 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 2 86 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor lis 11, 2017 Náchod P 2 - 1 92 0 0 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor lis 5, 2017 Jiskra Hořice V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  4. VOTROK Krajský přebor říj 28, 2017 Jičín P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  5. VOTROK Krajský přebor říj 22, 2017 Libčany P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  6. VOTROK Krajský přebor říj 14, 2017 Nové Město nad Metují P 3 - 2 92 0 0 0 5,3
  7. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2017 Slavia Hradec Králové P 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor říj 1, 2017 Kostelec nad Orlicí V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor zář 24, 2017 Chlumec nad Cidlinou V 5 - 4 92 0 0 0 6,8
  10. VOTROK Krajský přebor zář 17, 2017 Vrchlabí V 1 - 2 90 0 0 0 6,8
2020/2021 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 183 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
183 183
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,55 5,55

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,49
Obdržené góly na hřišti
2 0,98
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,49
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,49

Disciplína

Žluté karty
1 0,49
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 22 % Hodnocení 30 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2020/2021 20183105,55
Lázně Bělohrad 2019/2020 1091005,00
Lázně Bělohrad 2018/2019 41297105,30
Lázně Bělohrad 2017/2018 2802 558005,79
Lázně Bělohrad 2016/2017 2922 643415,85
Lázně Bělohrad 2015/2016 2722 292406,77
1. A třída 2722 292406,77
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení