Dres
11
čvn 24, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 14, 2022

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
17
Góly
3
V základní sestavě
17
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 556
Hodnocení
6,49
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor bře 26, 2022 Červený Kostelec P 0 - 5 92 0 0 0 4,9
  2. MIACOM Krajský přebor bře 19, 2022 Dobruška P 1 - 4 92 0 0 0 5,0
  3. MIACOM Krajský přebor bře 12, 2022 Libčany V 3 - 1 94 0 0 0 7,0
  4. MIACOM Krajský přebor lis 6, 2021 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 7 90 0 0 0 4,8
  5. MIACOM Krajský přebor říj 31, 2021 Jiskra Hořice P 2 - 1 92 0 1 0 4,8
  6. MIACOM Krajský přebor říj 23, 2021 Jičín P 1 - 1 92 1 0 0 7,0
  7. MIACOM Krajský přebor říj 17, 2021 Vrchlabí P 4 - 2 90 0 0 0 5,0
  8. MIACOM Krajský přebor říj 9, 2021 Spartak Police nad Metují V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  9. MIACOM Krajský přebor říj 3, 2021 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  10. MIACOM Krajský přebor zář 28, 2021 Slavia Hradec Králové V 1 - 1 93 0 1 0 5,7
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 556 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
17 17
V základní sestavě
17 17
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 556 1 556
Kapitánem
14 14
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
3 0,17
Góly ze hry
3 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
44 2,54
Obdržené góly na hřišti
24 1,39
Rozdíl skóre na hřišti
20 1,16
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,29

Disciplína

Žluté karty
6 0,35
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 81 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 80 %

Sezóny

Ročníky
Olympia Hradec Králové 1901 2025/2026 1731 556606,49
Olympia Hradec Králové 1901 2024/2025 1711 546406,05
Vysoká nad Labem 2021/2022 2952 5501105,81
MIACOM Krajský přebor 2952 5501105,81
Vysoká nad Labem 2020/2021 90753305,79
Vysoká nad Labem 2019/2020 1611 415505,93
Vysoká nad Labem 2018/2019 2942 645516,33
Vysoká nad Labem 2017/2018 2952 6561116,12
VOTROK Krajský přebor 2952 6561116,12
Vysoká nad Labem 2016/2017 2932 6681106,19
VOTROK Krajský přebor 2932 6681106,19
Vysoká nad Labem 2015/2016 2972 6601006,50
VOTROK Krajský přebor 2972 6601006,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení