Dres
21
zář 26, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
194
Hodnocení
5,38
Žluté karty
0
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B zář 3, 2022 Slavoj Předměřice nad Labem V 3 - 2 91 0 0 0 6,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B srp 28, 2022 Velichovky P 3 - 1 91 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B srp 20, 2022 Sokol Javornice V 4 - 4 93 1 0 0 7,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina B srp 13, 2022 Černilov P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina B srp 6, 2022 Slavia Hradec Králové "B" P 2 - 6 91 1 1 0 5,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 30, 2021 Spartak Kosičky P 2 - 4 93 0 0 0 5,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 23, 2021 České Meziříčí V 6 - 3 91 1 0 0 8,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 17, 2021 Sokol Stěžery P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B říj 9, 2021 Sokol Malšovice V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina B říj 2, 2021 Lokomotiva Meziměstí V 2 - 3 94 1 0 0 7,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 194 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
194 194
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,38 5,38

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 3,25
Obdržené góly na hřišti
8 3,71
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,46
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
1 0,46

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 10 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 50194015,38
AGRO CS 6. liga 50194015,38
Bystřian Kunčice 2025/2026 3012 557616,20
AGRO CS 1. A třída 3012 557616,20
Bystřian Kunčice 2024/2025 2922 489615,67
AGRO CS 1. A třída 2922 489615,67
Bystřian Kunčice 2023/2024 2742 306406,08
1. A třída 2742 306406,08
Baník Vamberk 2022/2023 2562 306705,73
Baník Vamberk 2021/2022 83748006,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení