Brzek Roman

Konec kariéry
říj 18, 1984
41 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2022/2023

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
90
Hodnocení
6,20
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 8, 2017 Sokol Malšovice P 2 - 3 91 0 0 0 5,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 1, 2017 Dolní Kalná P 2 - 1 90 0 0 0 5,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina A bře 25, 2017 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina A bře 18, 2017 Dvůr Králové nad Labem "B" V 0 - 2 87 0 0 0 7,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina A lis 5, 2016 Valdice V 5 - 1 90 1 0 0 8,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A říj 29, 2016 Jičín "B" V 1 - 3 90 0 0 0 7,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A říj 22, 2016 Jiskra Kocbeře V 5 - 2 90 1 0 0 8,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 15, 2016 Rudník V 1 - 5 90 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A říj 8, 2016 Nová Paka V 3 - 0 90 0 1 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 1, 2016 Trutnov "C" P 1 - 0 90 0 0 0 5,2
2022/2023 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 90 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
90 90
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,20 6,20

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 1,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
1 1,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 1,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 7 % 60 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 2 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov "B" 2022/2023 2090106,20
Spartak Kobylice 2021/2022 81680105,86
Spartak Kobylice 2020/2021 50404005,66
Spartak Kobylice 2018/2019 2492 022605,90
AM GNOL 1. A třída 2492 022605,90
Spartak Kobylice 2017/2018 1551 258206,55
AM GNOL 1. A třída 1551 258206,55
Spartak Kobylice 2016/2017 2181 828306,86
Spartak Kobylice 2015/2016 97759307,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení