Kulhánek Jaroslav

Konec kariéry
lis 6, 1984
41 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
79
Hodnocení
5,73
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Česká Skalice P 3 - 5 93 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2019 Černilov P 4 - 2 93 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2019 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 92 0 0 0 4,9
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2019 Slovan Broumov V 3 - 1 29 0 0 0 6,5
  5. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Náchod "B" P 8 - 3 90 0 0 0 4,9
  6. AM GNOL 1. A třída dub 20, 2019 Velké Poříčí P 2 - 2 92 0 0 0 6,0
  7. AM GNOL 1. A třída dub 13, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2019 Roudnice V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída lis 17, 2018 Bystřian Kunčice P 4 - 1 91 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2018 Nové Město nad Metují V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 79 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
79 79
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 1,14
Obdržené góly na hřišti
3 3,42
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −2,28
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 23 % Hodnocení 14 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Úpice 2023/2024 3079005,73
Sparta Úpice 2022/2023 2187007,30
Sparta Úpice 2019/2020 112953006,03
Sparta Úpice 2018/2019 2402 079105,80
AM GNOL 1. A třída 2402 079105,80
Sparta Úpice 2017/2018 1651 436106,54
AM GNOL 1. A třída 1651 436106,54
Sokol Provodov 2016/2017 2612 078205,44
Sparta Úpice 2015/2016 27102 450406,44
1. A třída 27102 450406,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení