Sedláček Pavel

Konec kariéry
úno 16, 1985
41 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
15
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
577
Hodnocení
5,92
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 10, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 2 56 0 0 0 5,4
  2. VOTROK Krajský přebor zář 2, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 0 48 0 0 0 5,8
  3. VOTROK Krajský přebor srp 27, 2023 Dobruška P 1 - 2 89 0 1 0 4,9
  4. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2023 Náchod P 2 - 1 36 0 1 0 5,1
  5. VOTROK Krajský přebor srp 5, 2023 Jičín R 2 - 2 49 0 0 0 6,6
  6. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 3 - 3 45 0 0 0 5,4
  7. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2023 Sokol Třebeš "B" V 3 - 0 54 0 0 0 6,6
  8. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Nové Město nad Metují P 3 - 1 95 0 1 0 4,6
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2023 Trutnov "B" V 2 - 0 55 0 0 0 6,6
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 20, 2023 Třebechovice pod Orebem V 0 - 2 32 0 0 0 6,3
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 577 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
577 577
Kapitánem
5 5
Hodnocení
5,92 5,92

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,09
Obdržené góly na hřišti
5 0,78
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,31
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 37 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 89 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2023/2024 150577405,92
Česká Skalice 2022/2023 2051 339506,61
AM GNOL 1. A třída 2051 339506,61
Česká Skalice 2021/2022 122971406,76
Česká Skalice 2020/2021 31196206,77
Česká Skalice 2019/2020 1421 262406,54
AM GNOL 1. A třída 1421 262406,54
Česká Skalice 2018/2019 2632 247915,97
AM GNOL 1. A třída 2632 247915,97
Česká Skalice 2017/2018 23141 804907,38
Nové Město nad Metují 2015/2016 1671 402506,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení