Sedláček Pavel

Konec kariéry
úno 16, 1985
41 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
15
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
577
Hodnocení
5,92
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B bře 24, 2018 Baník Vamberk V 1 - 6 77 0 1 0 6,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B lis 12, 2017 České Meziříčí V 6 - 1 71 1 0 0 8,4
  3. JAKO 1. B třída - skupina B lis 4, 2017 Velké Poříčí P 2 - 2 92 0 1 0 5,7
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 29, 2017 Sokol Lípa nad Orlicí V 7 - 1 78 1 0 0 8,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 22, 2017 Spartak Opočno V 6 - 2 84 1 0 0 8,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 15, 2017 Častolovice V 2 - 4 85 2 1 0 9,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 8, 2017 Albrechtice nad Orlicí V 8 - 3 74 1 0 0 8,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 1, 2017 Solnice V 3 - 3 78 1 1 0 6,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 24, 2017 Slavoj Předměřice nad Labem V 5 - 0 70 1 0 0 8,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina B zář 16, 2017 Velešov Doudleby nad Orlicí V 0 - 3 75 0 1 0 6,8
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 577 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
577 577
Kapitánem
5 5
Hodnocení
5,92 5,92

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,09
Obdržené góly na hřišti
5 0,78
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,31
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 37 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 89 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2023/2024 150577405,92
Česká Skalice 2022/2023 2051 339506,61
AM GNOL 1. A třída 2051 339506,61
Česká Skalice 2021/2022 122971406,76
Česká Skalice 2020/2021 31196206,77
Česká Skalice 2019/2020 1421 262406,54
AM GNOL 1. A třída 1421 262406,54
Česká Skalice 2018/2019 2632 247915,97
AM GNOL 1. A třída 2632 247915,97
Česká Skalice 2017/2018 23141 804907,38
Nové Město nad Metují 2015/2016 1671 402506,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení