Petrů Jiří

Konec kariéry
úno 17, 1985
41 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
26
Góly
4
V základní sestavě
25
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 299
Hodnocení
6,17
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Spartak Slatiňany P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  2. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Horky nad Jizerou V 2 - 2 94 0 1 0 5,7
  3. Fortuna Divize C lis 18, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 1 91 0 1 0 6,4
  4. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Kolín V 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  5. Fortuna Divize C lis 4, 2018 Benátky nad Jizerou P 3 - 2 91 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C říj 27, 2018 Přepeře V 5 - 1 79 1 0 0 8,4
  7. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Pardubice P 1 - 1 91 0 1 0 5,6
  8. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Trutnov V 1 - 1 92 1 1 0 6,4
  9. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Vysoké Mýto V 1 - 1 93 0 1 0 5,7
  10. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 299 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 299 2 299
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,17 6,17

Útok

Góly
4 0,16
Góly ze hry
3 0,12
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
35 1,37
Obdržené góly na hřišti
34 1,33
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,04
Zápasy bez obdrženého gólu
9 0,35

Disciplína

Žluté karty
10 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 58 % 67 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 61 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2018/2019 2642 2991006,17
Fortuna Divize C 2642 2991006,17
Čáslav 2017/2018 2972 627506,26
Fortuna Divize C 2972 627506,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení