Dres
10
dub 19, 1985
41 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 30, 2024

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
154
Hodnocení
5,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 13, 2024 Sokol Provodov V 2 - 3 29 0 0 0 6,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 6, 2024 Nové Město nad Metují P 2 - 3 24 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 2, 2024 Olympia Hradec Králové 1901 P 4 - 1 36 0 0 0 5,5
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 28, 2024 Lokomotiva Hradec Králové P 7 - 1 27 0 0 0 5,8
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 21, 2024 Spartak Opočno V 9 - 2 30 2 0 0 8,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 7, 2024 Slavoj Teplice nad Metují P 1 - 2 33 0 1 0 5,7
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 25, 2024 Slavoj Předměřice nad Labem R 4 - 4 37 1 0 0 7,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 17, 2024 Náchod "B" V 3 - 2 33 1 1 0 7,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 15, 2024 Slavoj Teplice nad Metují P 4 - 3 37 0 0 0 5,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 8, 2024 Velichovky V 2 - 1 34 0 0 0 6,1
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 154 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
154 154
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,75
Obdržené góly na hřišti
11 6,43
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −4,68
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 18 % 11 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 2 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Meziměstí 2025/2026 30154005,60
Lokomotiva Meziměstí 2024/2025 156616206,26
Lokomotiva Meziměstí 2023/2024 102562005,80
Spartak Police nad Metují 2022/2023 2021005,90
Spartak Police nad Metují 2021/2022 1921 218406,29
Náchod 2021/2022 60478105,37
Fortuna Divize C 60478105,37
Spartak Police nad Metují 2020/2021 91802206,89
Spartak Police nad Metují 2019/2020 1511 379306,19
Spartak Police nad Metují 2018/2019 3062 701106,81
AM GNOL 1. A třída 3062 701106,81
Spartak Police nad Metují 2017/2018 2862 545406,20
AM GNOL 1. A třída 2862 545406,20
Spartak Police nad Metují 2016/2017 23122 090207,22
Spartak Police nad Metují 2015/2016 25112 227406,43
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení