Přikryl Zdeněk

SK Sobotka
Dres
11
dub 30, 1985
41 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 5, 2020

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
756
Hodnocení
6,93
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 30, 2025 Vrchlabí "B" V 3 - 1 91 0 0 0 7,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 23, 2025 Sparta Úpice P 2 - 3 50 0 0 0 5,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina A srp 16, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 P 2 - 0 26 0 0 0 5,7
  4. JAKO 1. B třída - skupina A srp 9, 2025 Spartak Hajnice P 2 - 3 93 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 21, 2025 Nová Paka V 0 - 4 91 0 0 0 7,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2025 Spartak Kosičky V 7 - 1 90 1 0 0 8,2
  7. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 8, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 31, 2025 Vrchlabí "B" V 5 - 0 91 1 0 0 8,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 24, 2025 Lázně Bělohrad "B" P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 17, 2025 Sokol Nepolisy P 3 - 4 95 0 0 0 5,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 756 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
756 756
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,93 6,93

Útok

Góly
3 0,36
Góly ze hry
2 0,24
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,98
Obdržené góly na hřišti
14 1,67
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,31
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,36

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 93 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 62 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 93756006,93
Sobotka 2025/2026 2502 085106,09
Sobotka 2024/2025 2451 895106,45
Sobotka 2023/2024 2131 534106,22
Sobotka 2022/2023 2421 350105,78
AM GNOL 1. A třída 2421 350105,78
Sobotka 2021/2022 2321 090305,98
AM GNOL 1. A třída 2321 090305,98
Sobotka 2020/2021 70401005,79
Sobotka 2018/2019 1025006,40
Sobotka 2017/2018 2831 847106,57
AM GNOL 1. A třída 2831 847106,57
Sobotka 2016/2017 3052 553306,04
JAKO 1. A třída 3052 553306,04
Sobotka 2015/2016 2771 972206,25
1. A třída 2771 972206,25
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení