Přikryl Zdeněk

SK Sobotka
Dres
11
dub 30, 1985
41 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 5, 2020

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
756
Hodnocení
6,93
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2018 Slovan Broumov P 1 - 1 8 0 0 0 –
  2. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2018 Spartak Kobylice V 6 - 1 14 0 0 0 6,1
  3. AM GNOL 1. A třída dub 21, 2018 Sokol Bílá Třemešná V 0 - 6 61 0 0 0 7,2
  4. AM GNOL 1. A třída dub 8, 2018 Roudnice P 5 - 2 91 0 0 0 5,1
  5. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2018 Černilov V 1 - 0 73 0 0 0 7,0
  6. AM GNOL 1. A třída bře 25, 2018 Dobruška P 3 - 2 91 0 0 0 5,2
  7. AM GNOL 1. A třída bře 18, 2018 Bystřian Kunčice V 4 - 1 90 0 0 0 7,0
  8. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2017 Týniště nad Orlicí V 3 - 3 85 0 0 0 5,7
  9. AM GNOL 1. A třída lis 11, 2017 Nový Hradec Králové V 1 - 3 90 0 0 0 7,0
  10. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2017 Spartak Police nad Metují V 1 - 0 81 0 1 0 6,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 756 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
756 756
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,93 6,93

Útok

Góly
3 0,36
Góly ze hry
2 0,24
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,98
Obdržené góly na hřišti
14 1,67
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,31
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,36

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 93 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 62 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 93756006,93
Sobotka 2025/2026 2502 085106,09
Sobotka 2024/2025 2451 895106,45
Sobotka 2023/2024 2131 534106,22
Sobotka 2022/2023 2421 350105,78
AM GNOL 1. A třída 2421 350105,78
Sobotka 2021/2022 2321 090305,98
AM GNOL 1. A třída 2321 090305,98
Sobotka 2020/2021 70401005,79
Sobotka 2018/2019 1025006,40
Sobotka 2017/2018 2831 847106,57
AM GNOL 1. A třída 2831 847106,57
Sobotka 2016/2017 3052 553306,04
JAKO 1. A třída 3052 553306,04
Sobotka 2015/2016 2771 972206,25
1. A třída 2771 972206,25
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení