Mráz Peter

Konec kariéry
kvě 4, 1985
41 let
Země
SVKSlovensko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
14
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 261
Hodnocení
5,61
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 3, 2023 Dobrovice V 3 - 1 95 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C srp 26, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C srp 20, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C srp 13, 2023 Chrudim P 3 - 2 95 0 0 0 5,1
  5. Fortuna Divize C čvn 11, 2023 Ústí nad Orlicí P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C čvn 4, 2023 Hlinsko V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
  7. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 1 97 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 1 82 1 0 0 7,9
  9. Fortuna Divize C kvě 13, 2023 Letohrad R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C kvě 3, 2023 Vysoké Mýto V 4 - 2 97 0 0 0 7,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 261 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 261 1 261
Kapitánem
14 14
Hodnocení
5,61 5,61

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,14
Obdržené góly na hřišti
25 1,78
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
4 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 20 % 11 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 1401 261405,61
Fortuna Divize C 1401 261405,61
Čáslav 2022/2023 2712 498405,80
Fortuna Divize C 2712 498405,80
Čáslav 2021/2022 2322 048606,26
Fortuna Divize C 2322 048606,26
Čáslav 2020/2021 1034006,10
Čáslav 2019/2020 1511 381605,83
Fortuna Divize C 1511 381605,83
Čáslav 2018/2019 2832 465216,06
Fortuna Divize C 2832 465216,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení