Jícha Jan

Konec kariéry
čvn 17, 1985
41 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
28
Góly
14
V základní sestavě
26
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
2 522
Hodnocení
6,56
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Vysoké Mýto V 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 1 - 2 95 0 1 0 4,8
  3. Fortuna Divize C zář 16, 2018 Náchod V 6 - 0 90 1 0 0 8,5
  4. Fortuna Divize C zář 8, 2018 Český Brod V 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C zář 2, 2018 Velké Hamry V 2 - 0 94 1 0 0 8,3
  6. Fortuna Divize C srp 26, 2018 Turnov V 0 - 1 93 1 0 0 8,6
  7. Fortuna Divize C srp 19, 2018 Spartak Slatiňany V 3 - 3 94 1 1 0 6,7
  8. Fortuna Divize C srp 11, 2018 Horky nad Jizerou V 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C čvn 13, 2018 Kolín V 1 - 4 90 0 1 0 6,7
  10. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Brandýs nad Labem V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 522 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
2 522 2 522
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,56 6,56

Útok

Góly
14 0,50
Góly ze hry
14 0,50
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
41 1,46
Obdržené góly na hřišti
42 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,04
Zápasy bez obdrženého gólu
9 0,32

Disciplína

Žluté karty
5 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 90 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2018/2019 28142 522506,56
Fortuna Divize C 28142 522506,56
Čáslav 2017/2018 28132 480906,48
Fortuna Divize C 28132 480906,48
Čáslav 2016/2017 13131 176107,70
Fortuna Divize C 13131 176107,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení