Bohdan Michal

Konec kariéry
čvc 19, 1985
41 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2020/2021

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
531
Hodnocení
5,60
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Admira Praha P 2 - 2 90 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C dub 22, 2018 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 0 93 0 1 0 4,8
  3. Fortuna Divize C dub 14, 2018 Zbuzany 1953 V 0 - 0 90 0 1 0 5,9
  4. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Sokol Živanice V 1 - 0 92 0 1 0 6,7
  5. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Letohrad V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Vysoké Mýto V 2 - 2 90 0 1 0 5,5
  7. Fortuna Divize C bře 28, 2018 Kratonohy P 2 - 2 72 0 0 0 5,7
  8. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Čechie Vykáň V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Pardubice P 2 - 2 90 0 1 0 5,6
  10. Fortuna Divize C lis 11, 2017 Čáslav P 3 - 3 90 1 0 0 7,1
2020/2021 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 531 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
531 531
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,86
Obdržené góly na hřišti
13 2,20
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,34
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,51
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 29 % 20 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Horky nad Jizerou 2020/2021 60531305,60
Fortuna Divize C 60531305,60
Polaban Nymburk 2019/2020 1611 469905,21
Fortuna Divize C 1611 469905,21
Benátky nad Jizerou 2018/2019 31209006,57
Fortuna Divize C 31209006,57
Brandýs nad Labem 2017/2018 2832 4591306,00
Fortuna Divize C 2832 4591306,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení