Dres
8
srp 30, 1985
41 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 1, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
717
Hodnocení
6,63
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor bře 13, 2016 Červený Kostelec V 2 - 2 92 0 1 0 5,7
  2. VOTROK Krajský přebor lis 8, 2015 Nové Město nad Metují V 3 - 3 42 0 0 0 5,7
  3. VOTROK Krajský přebor říj 25, 2015 Vysoká nad Labem P 0 - 1 91 0 0 0 5,2
  4. VOTROK Krajský přebor říj 18, 2015 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 1 - 0 92 0 1 0 4,8
  5. VOTROK Krajský přebor říj 11, 2015 Trutnov "B" P 2 - 3 92 0 0 0 5,2
  6. VOTROK Krajský přebor říj 3, 2015 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor zář 27, 2015 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 4 90 0 1 0 4,5
  8. VOTROK Krajský přebor zář 13, 2015 Kostelec nad Orlicí V 2 - 1 79 1 0 0 8,2
  9. VOTROK Krajský přebor zář 5, 2015 Slavia Hradec Králové P 5 - 0 80 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor srp 30, 2015 Sokol Provodov V 5 - 3 49 0 0 0 6,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 717 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
717 717
Kapitánem
7 7
Hodnocení
6,63 6,63

Útok

Góly
2 0,25
Góly ze hry
2 0,25
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,76
Obdržené góly na hřišti
16 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,25
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,25

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 84 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 45 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 82717006,62
AGRO CS 6. liga 82717006,62
Slovan Broumov 2025/2026 1841 555106,49
Slovan Broumov 2024/2025 2722 382505,62
AGRO CS 1. A třída 2722 382505,62
Slovan Broumov 2023/2024 2572 072206,01
1. A třída 2572 072206,01
Slovan Broumov 2022/2023 25102 060406,24
AM GNOL 1. A třída 25102 060406,24
Slovan Broumov 2021/2022 124735006,52
Slovan Broumov 2020/2021 20109006,15
Slovan Broumov 2019/2020 1111981307,29
Slovan Broumov 2018/2019 29132 168406,46
AM GNOL 1. A třída 29132 168406,46
Slovan Broumov 2015/2016 2321 782825,57
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení