Zámečník Radek

Konec kariéry
zář 1, 1985
41 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
461
Hodnocení
6,04
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 7, 2023 Jičín "B" V 4 - 1 95 1 0 0 8,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 30, 2023 Sokol Stará Paka V 0 - 0 94 0 1 0 5,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina A dub 16, 2023 Dvůr Králové nad Labem "B" V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina A dub 1, 2023 Rudník V 4 - 2 91 2 0 0 9,5
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 29, 2022 Nová Paka P 1 - 1 92 0 1 0 5,7
  6. JAKO 1. B třída - skupina A říj 22, 2022 Sparta Úpice P 5 - 1 97 0 0 0 5,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A říj 15, 2022 Dolní Kalná P 2 - 3 95 0 1 0 4,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 1, 2022 Spartak Kobylice V 6 - 2 90 0 0 0 7,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina A zář 17, 2022 Sokol Stará Paka P 5 - 3 31 1 0 0 6,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina A srp 20, 2022 Rudník V 1 - 1 93 0 0 0 6,0
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 461 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
461 461
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,54
Obdržené góly na hřišti
9 1,76
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,39

Disciplína

Žluté karty
2 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 47 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 9 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2023/2024 50461206,04
Sokol Nepolisy 2022/2023 1671 426616,51
Sokol Nepolisy 2021/2022 110951404,85
Sokol Nepolisy 2020/2021 40364105,95
Sokol Nepolisy 2019/2020 1121 012206,55
AM GNOL 1. A třída 1121 012206,55
Sokol Nepolisy 2018/2019 1631 401306,93
Sokol Nepolisy 2017/2018 1821 454206,13
Sokol Nepolisy 2016/2017 2742 447506,04
JAKO 1. A třída 2742 447506,04
Sokol Nepolisy 2015/2016 2541 964406,13
1. A třída 2541 964406,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení