Zámečník Radek

Konec kariéry
zář 1, 1985
41 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
461
Hodnocení
6,04
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 6, 2022 Vrchlabí "B" P 3 - 2 92 0 2 1 3,0
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Česká Skalice P 0 - 5 90 0 1 0 4,5
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2022 Nový Hradec Králové P 6 - 3 90 0 1 0 4,6
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 3 91 0 0 0 6,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Trutnov "B" P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Bystřian Kunčice P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída bře 12, 2022 Roudnice P 9 - 0 53 0 0 0 5,0
  8. AM GNOL 1. A třída říj 17, 2021 Slovan Broumov P 4 - 1 81 0 0 0 5,0
  9. AM GNOL 1. A třída zář 19, 2021 Týniště nad Orlicí P 8 - 1 90 0 1 0 4,4
  10. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2021 Sobotka P 3 - 2 91 0 0 0 5,2
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 461 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
461 461
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,54
Obdržené góly na hřišti
9 1,76
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,39

Disciplína

Žluté karty
2 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 47 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 9 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2023/2024 50461206,04
Sokol Nepolisy 2022/2023 1671 426616,51
Sokol Nepolisy 2021/2022 110951404,85
Sokol Nepolisy 2020/2021 40364105,95
Sokol Nepolisy 2019/2020 1121 012206,55
AM GNOL 1. A třída 1121 012206,55
Sokol Nepolisy 2018/2019 1631 401306,93
Sokol Nepolisy 2017/2018 1821 454206,13
Sokol Nepolisy 2016/2017 2742 447506,04
JAKO 1. A třída 2742 447506,04
Sokol Nepolisy 2015/2016 2541 964406,13
1. A třída 2541 964406,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení