Borek Tomáš

Konec kariéry
dub 4, 1986
40 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
15
Góly
1
V základní sestavě
15
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 386
Hodnocení
5,77
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 28, 2021 Vysoké Mýto P 5 - 1 91 0 0 0 4,9
  2. Fortuna Divize C srp 21, 2021 Poříčany V 3 - 1 94 0 0 0 7,0
  3. Fortuna Divize C srp 14, 2021 Náchod V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C srp 8, 2021 Velké Hamry P 0 - 1 94 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C srp 1, 2021 Dvůr Králové nad Labem R 1 - 1 92 1 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C říj 10, 2020 Dvůr Králové nad Labem V 5 - 3 93 1 1 0 7,5
  7. Fortuna Divize C říj 3, 2020 Sparta Kolín P 1 - 4 91 0 0 0 4,9
  8. Fortuna Divize C zář 5, 2020 Čáslav P 3 - 3 92 1 1 0 6,6
  9. Fortuna Divize C srp 29, 2020 Letohrad P 2 - 1 91 0 1 0 4,8
  10. Fortuna Divize C srp 21, 2020 Trutnov V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 386 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 386 1 386
Kapitánem
3 3
Hodnocení
5,77 5,77

Útok

Góly
1 0,06
Góly ze hry
1 0,06
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 1,30
Obdržené góly na hřišti
32 2,08
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,13

Disciplína

Žluté karty
6 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 20 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Horky nad Jizerou 2021/2022 1511 386605,77
Fortuna Divize C 1511 386605,77
Horky nad Jizerou 2020/2021 52459305,96
Fortuna Divize C 52459305,96
Horky nad Jizerou 2019/2020 1541 375406,28
Fortuna Divize C 1541 375406,28
Český Brod 2018/2019 1431 234406,26
Fortuna Divize C 1431 234406,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení