Štejnar Martin

TJ Slovan Broumov
Dres
5
dub 11, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
625
Hodnocení
5,96
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Lázně Bělohrad P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída bře 20, 2022 Česká Skalice V 2 - 1 91 0 0 0 6,8
  3. AM GNOL 1. A třída bře 12, 2022 Nový Hradec Králové P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Lokomotiva Hradec Králové P 4 - 1 45 0 0 0 5,4
  5. AM GNOL 1. A třída říj 24, 2021 Trutnov "B" V 1 - 2 91 0 1 0 6,4
  6. AM GNOL 1. A třída říj 17, 2021 Sokol Nepolisy V 4 - 1 61 0 0 0 7,3
  7. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2021 Sobotka V 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  8. AM GNOL 1. A třída říj 3, 2021 Solnice P 0 - 7 90 0 1 0 4,4
  9. AM GNOL 1. A třída srp 22, 2021 Lázně Bělohrad V 3 - 0 4 0 0 0 –
  10. AM GNOL 1. A třída srp 15, 2021 Česká Skalice P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 625 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
625 625
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,02
Obdržené góly na hřišti
17 2,45
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 28 % 40 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 70625305,96
AGRO CS 6. liga 70625305,96
Slovan Broumov 2025/2026 1701 505405,88
Slovan Broumov 2024/2025 110916005,24
Slovan Broumov 2023/2024 2812 287305,81
1. A třída 2812 287305,81
Slovan Broumov 2022/2023 2201 586105,80
AM GNOL 1. A třída 2201 586105,80
Slovan Broumov 2021/2022 1601 204205,77
AM GNOL 1. A třída 1601 204205,77
Slovan Broumov 2020/2021 50401005,62
Slovan Broumov 2019/2020 1401 067006,24
AM GNOL 1. A třída 1401 067006,24
Slovan Broumov 2018/2019 2902 188206,00
AM GNOL 1. A třída 2902 188206,00
Slovan Broumov 2017/2018 2201 802306,43
AM GNOL 1. A třída 2201 802306,43
Slovan Broumov 2016/2017 1901 276205,65
Slovan Broumov 2015/2016 2401 673205,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení