Štejnar Martin

TJ Slovan Broumov
Dres
5
dub 11, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
625
Hodnocení
5,96
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 2, 2024 Kostelec nad Orlicí P 1 - 2 85 0 0 0 5,6
  2. 1. A třída kvě 26, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 1 91 0 0 0 5,0
  3. 1. A třída kvě 19, 2024 Bystřian Kunčice V 5 - 3 98 0 0 0 7,0
  4. 1. A třída kvě 12, 2024 Sokol Železnice P 8 - 2 93 0 1 0 4,4
  5. 1. A třída kvě 5, 2024 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 91 1 0 0 8,3
  6. 1. A třída kvě 1, 2024 Sokol Třebeš "B" V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  7. 1. A třída dub 27, 2024 Sokol Stěžery V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  8. 1. A třída dub 21, 2024 Nové Město nad Metují V 4 - 3 92 0 0 0 6,7
  9. 1. A třída dub 13, 2024 Nový Hradec Králové P 2 - 1 96 0 0 0 5,2
  10. 1. A třída dub 7, 2024 Vysoká nad Labem P 1 - 3 95 0 0 0 5,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 625 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
625 625
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,02
Obdržené góly na hřišti
17 2,45
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 28 % 40 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 70625305,96
AGRO CS 6. liga 70625305,96
Slovan Broumov 2025/2026 1701 505405,88
Slovan Broumov 2024/2025 110916005,24
Slovan Broumov 2023/2024 2812 287305,81
1. A třída 2812 287305,81
Slovan Broumov 2022/2023 2201 586105,80
AM GNOL 1. A třída 2201 586105,80
Slovan Broumov 2021/2022 1601 204205,77
AM GNOL 1. A třída 1601 204205,77
Slovan Broumov 2020/2021 50401005,62
Slovan Broumov 2019/2020 1401 067006,24
AM GNOL 1. A třída 1401 067006,24
Slovan Broumov 2018/2019 2902 188206,00
AM GNOL 1. A třída 2902 188206,00
Slovan Broumov 2017/2018 2201 802306,43
AM GNOL 1. A třída 2201 802306,43
Slovan Broumov 2016/2017 1901 276205,65
Slovan Broumov 2015/2016 2401 673205,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení