Vaňous Zdeněk

Konec kariéry
čvn 19, 1986
40 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2016/2017

Zápasy
28
Góly
13
V základní sestavě
28
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 488
Hodnocení
7,07
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Pardubice V 3 - 1 90 1 0 0 8,0
  2. Fortuna Divize C čvn 11, 2017 Čáslav P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C čvn 4, 2017 Kolín P 1 - 0 90 0 0 0 5,2
  4. Fortuna Divize C kvě 27, 2017 Sparta Kutná Hora V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C kvě 20, 2017 Náchod V 0 - 3 73 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2017 Spartak Chrastava V 1 - 2 88 1 0 0 7,7
  7. Fortuna Divize C dub 29, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 90 0 1 0 6,7
  8. Fortuna Divize C dub 19, 2017 Ostrá V 0 - 1 91 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Letohrad V 3 - 1 86 1 0 0 7,9
  10. Fortuna Divize C dub 8, 2017 Vysoké Mýto P 1 - 1 88 0 1 0 5,6
2016/2017 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 488 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 488 2 488
Kapitánem
28 28
Hodnocení
7,07 7,07

Útok

Góly
13 0,47
Góly ze hry
13 0,47
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
54 1,95
Obdržené góly na hřišti
20 0,72
Rozdíl skóre na hřišti
34 1,23
Zápasy bez obdrženého gólu
11 0,40

Disciplína

Žluté karty
6 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2016/2017.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 98 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 82 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2016/2017 28132 488607,07
Fortuna Divize C 28132 488607,07
Ústí nad Orlicí 2015/2016 2582 267506,31
Divize C 2582 267506,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení