Dres
6
zář 16, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2021

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
913
Hodnocení
5,92
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor čvn 13 Týniště nad Orlicí V 3 - 2 93 0 0 0 6,9
  2. STARMON Krajský přebor čvn 6 Sokol Třebeš R 2 - 2 93 0 1 0 5,6
  3. STARMON Krajský přebor kvě 31 Jičín P 1 - 3 92 1 0 0 6,1
  4. STARMON Krajský přebor kvě 23 Libčany P 2 - 6 91 0 0 0 4,9
  5. STARMON Krajský přebor kvě 17 Dobruška R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  6. STARMON Krajský přebor dub 18 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 79 0 1 1 2,1
  7. STARMON Krajský přebor dub 11 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  8. STARMON Krajský přebor dub 2 Slavia Hradec Králové P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  9. STARMON Krajský přebor bře 29 Solnice V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  10. STARMON Krajský přebor bře 21 Roudnice P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 913 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
913 913
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,92 5,92

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,38
Obdržené góly na hřišti
23 2,27
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −0,89
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 38 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou "B" 2026/2027 101913105,92
5. liga 101913105,92
Chlumec nad Cidlinou "B" 2025/2026 2722 263325,89
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 2522 130516,18
Chlumec nad Cidlinou 2023/2024 3252 813306,34
Chlumec nad Cidlinou 2022/2023 1921 486106,69
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 2862 201506,35
Sokol Nepolisy 2020/2021 93827206,42
Sokol Nepolisy 2019/2020 1311 167206,38
AM GNOL 1. A třída 1311 167206,38
Sokol Nepolisy 2018/2019 25222 246907,54
Bystřian Kunčice 2017/2018 2982 479406,20
AM GNOL 1. A třída 2982 479406,20
Sokol Nepolisy 2016/2017 29202 648306,53
JAKO 1. A třída 29202 648306,53
Sokol Nepolisy 2015/2016 30152 668506,51
1. A třída 30152 668506,51
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení