Kejzlar Martin

SK Spartak Hajnice
Dres
3
říj 28, 1986
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
714
Hodnocení
6,68
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Zbuzany 1953 P 4 - 0 82 0 0 0 5,0
  2. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Sokol Živanice V 1 - 3 89 0 0 0 7,0
  3. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Letohrad P 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  4. Fortuna Divize C bře 17, 2018 Čechie Vykáň V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  5. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Kratonohy P 4 - 1 82 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C lis 11, 2017 Pardubice V 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C lis 5, 2017 Čáslav P 3 - 0 87 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C říj 28, 2017 Brandýs nad Labem V 4 - 1 76 1 0 0 8,0
  9. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Kolín P 1 - 2 91 1 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C říj 14, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 1 - 1 79 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 714 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
714 714
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,68 6,68

Útok

Góly
3 0,38
Góly ze hry
3 0,38
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,76
Obdržené góly na hřišti
9 1,13
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
2 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 86 % Hodnocení 86 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 93714206,68
AGRO CS 6. liga 93714206,68
Spartak Hajnice 2025/2026 2572 003107,02
Spartak Hajnice 2024/2025 2291 555206,61
Sparta Úpice 2022/2023 94838306,63
Sparta Úpice 2021/2022 2171 909706,58
Sparta Úpice 2020/2021 75570007,07
Trutnov 2019/2020 103365006,32
Fortuna Divize C 91275005,96
Trutnov 2018/2019 1371 030206,68
Fortuna Divize C 1371 030206,68
Sparta Úpice 2018/2019 13131 163107,15
AM GNOL 1. A třída 13131 163107,15
Trutnov 2017/2018 27122 050316,33
Fortuna Divize C 27122 050316,33
Trutnov 2016/2017 28122 198706,53
Fortuna Divize C 27102 138706,44
Trutnov 2015/2016 2882 361706,30
Divize C 2882 361706,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení