Kejzlar Martin

SK Spartak Hajnice
Dres
3
říj 28, 1986
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
714
Hodnocení
6,68
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A říj 19, 2024 Sokol Dětenice V 1 - 3 56 2 0 0 9,4
  2. JAKO 1. B třída - skupina A říj 13, 2024 Nová Paka V 3 - 1 32 1 0 0 7,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina A zář 29, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" R 3 - 3 45 0 0 0 6,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina A srp 31, 2024 Slavoj Skřivany V 3 - 2 19 0 0 0 6,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina A srp 24, 2024 Sobotka V 2 - 4 77 2 0 0 8,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina A srp 18, 2024 Sparta Úpice V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina A srp 10, 2024 Miletín R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 22, 2022 Sokol Nepolisy V 5 - 1 97 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A říj 8, 2022 Slavoj Skřivany P 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 2, 2022 Dvůr Králové nad Labem "B" P 2 - 1 93 1 0 0 6,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 714 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
714 714
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,68 6,68

Útok

Góly
3 0,38
Góly ze hry
3 0,38
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,76
Obdržené góly na hřišti
9 1,13
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
2 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 86 % Hodnocení 86 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 93714206,68
AGRO CS 6. liga 93714206,68
Spartak Hajnice 2025/2026 2572 003107,02
Spartak Hajnice 2024/2025 2291 555206,61
Sparta Úpice 2022/2023 94838306,63
Sparta Úpice 2021/2022 2171 909706,58
Sparta Úpice 2020/2021 75570007,07
Trutnov 2019/2020 103365006,32
Fortuna Divize C 91275005,96
Trutnov 2018/2019 1371 030206,68
Fortuna Divize C 1371 030206,68
Sparta Úpice 2018/2019 13131 163107,15
AM GNOL 1. A třída 13131 163107,15
Trutnov 2017/2018 27122 050316,33
Fortuna Divize C 27122 050316,33
Trutnov 2016/2017 28122 198706,53
Fortuna Divize C 27102 138706,44
Trutnov 2015/2016 2882 361706,30
Divize C 2882 361706,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení