Baláž František

SK Červený Kostelec
Dres
1
čvc 16, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
572
Hodnocení
6,59
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Železnice V 3 - 1 97 0 1 0 6,3
  2. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Týniště nad Orlicí R 2 - 2 95 0 0 0 5,6
  3. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Solnice V 1 - 2 98 0 0 0 6,6
  4. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Červený Kostelec V 1 - 0 94 0 0 0 7,8
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 97 0 0 0 6,9
  6. VOTROK Krajský přebor bře 17, 2024 Česká Skalice R 1 - 1 102 0 0 0 5,8
  7. VOTROK Krajský přebor bře 9, 2024 Lázně Bělohrad V 2 - 0 96 0 0 0 8,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 21, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 3 - 1 24 0 0 0 5,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina B říj 7, 2023 Lokomotiva Hradec Králové P 6 - 1 91 0 0 0 4,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B říj 1, 2023 Hronov V 1 - 2 93 0 0 0 6,5
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 572 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
572 572
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,59 6,59

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,83
Obdržené góly na hřišti
10 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,26
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 77 % 84 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 71572006,59
AGRO CS 6. liga 71572006,59
Náchod 2025/2026 40292005,70
Náchod 2024/2025 1301 229107,00
Náchod 2023/2024 1201 067006,38
Náchod 2022/2023 2402 189205,48
Fortuna Divize C 2302 096205,53
Náchod 2021/2022 1401 298105,88
Fortuna Divize C 1301 208105,98
Náchod 2020/2021 60553006,95
Fortuna Divize C 50461006,78
Náchod 2019/2020 70556106,20
Fortuna Divize C 60466105,80
Velké Poříčí 2018/2019 1501 375105,52
AM GNOL 1. A třída 1501 375105,52
Náchod "B" 2018/2019 90645005,90
Náchod "B" 2017/2018 20182005,15
Sokol Provodov 2016/2017 70647005,97
Náchod 2016/2017 1101 008005,20
Fortuna Divize C 1101 008005,20
Náchod 2015/2016 2201 929106,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení