Baláž František

SK Červený Kostelec
Dres
1
čvc 16, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
572
Hodnocení
6,59
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2018 Roudnice P 2 - 1 92 0 0 0 4,7
  2. AM GNOL 1. A třída říj 7, 2018 Spartak Kobylice V 7 - 1 91 0 0 0 7,2
  3. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2018 Sparta Úpice P 2 - 1 92 0 0 0 4,8
  4. AM GNOL 1. A třída zář 16, 2018 Týniště nad Orlicí V 0 - 2 90 0 0 0 8,0
  5. AM GNOL 1. A třída zář 1, 2018 Nové Město nad Metují P 1 - 1 2 0 0 0 –
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 30, 2018 Sokol Bílá Třemešná V 1 - 1 92 0 0 0 5,7
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 27, 2018 Slovan Broumov P 2 - 0 90 0 0 0 4,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 572 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
572 572
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,59 6,59

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,83
Obdržené góly na hřišti
10 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,26
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 77 % 84 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 71572006,59
AGRO CS 6. liga 71572006,59
Náchod 2025/2026 40292005,70
Náchod 2024/2025 1301 229107,00
Náchod 2023/2024 1201 067006,38
Náchod 2022/2023 2402 189205,48
Fortuna Divize C 2302 096205,53
Náchod 2021/2022 1401 298105,88
Fortuna Divize C 1301 208105,98
Náchod 2020/2021 60553006,95
Fortuna Divize C 50461006,78
Náchod 2019/2020 70556106,20
Fortuna Divize C 60466105,80
Velké Poříčí 2018/2019 1501 375105,52
AM GNOL 1. A třída 1501 375105,52
Náchod "B" 2018/2019 90645005,90
Náchod "B" 2017/2018 20182005,15
Sokol Provodov 2016/2017 70647005,97
Náchod 2016/2017 1101 008005,20
Fortuna Divize C 1101 008005,20
Náchod 2015/2016 2201 929106,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení