Krejčík Kamil

Konec kariéry
zář 6, 1987
39 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
30
Góly
6
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 634
Hodnocení
6,55
Žluté karty
8
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 7, 2024 Benátky nad Jizerou V 2 - 3 89 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C bře 29, 2024 Spoje Praha V 1 - 2 86 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C bře 23, 2024 Slavia Hradec Králové V 3 - 2 92 0 0 0 6,8
  4. Fortuna Divize C bře 17, 2024 Hlinsko V 1 - 2 80 0 0 0 6,7
  5. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Kosmonosy P 0 - 1 93 0 1 0 4,8
  6. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Dobrovice R 1 - 1 97 1 1 0 6,7
  7. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Ústí nad Orlicí V 1 - 0 92 1 1 0 8,2
  8. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 2 86 1 0 0 8,0
  9. Fortuna Divize C říj 21, 2023 Chrudim R 2 - 2 79 0 1 0 5,7
  10. Fortuna Divize C říj 14, 2023 Trutnov R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 634 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 634 2 634
Kapitánem
7 7
Hodnocení
6,55 6,55

Útok

Góly
6 0,21
Góly ze hry
4 0,14
Góly z penalt
2 0,07

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
56 1,91
Obdržené góly na hřišti
33 1,13
Rozdíl skóre na hřišti
23 0,79
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,21

Disciplína

Žluté karty
8 0,27
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 89 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2023/2024 3062 634806,55
Fortuna Divize C 3062 634806,55
Velké Hamry 2022/2023 2832 415216,38
Fortuna Divize C 2832 415216,38
Velké Hamry 2021/2022 3052 716506,53
Fortuna Divize C 3052 716506,53
Velké Hamry 2020/2021 80658206,64
Fortuna Divize C 80658206,64
Velké Hamry 2019/2020 1641 330406,39
Fortuna Divize C 1641 330406,39
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2018/2019 124416106,69
Fortuna Divize C 124416106,69
Turnov 2018/2019 80712005,65
Fortuna Divize C 80712005,65
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2017/2018 3082 354306,13
Fortuna Divize C 3082 354306,13
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 2462 076806,12
Divize C 2462 076806,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení