Hrubeš Radek

TJ Slavoj Skřivany
Dres
30
lis 8, 1987
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 28, 2026

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
828
Hodnocení
6,02
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída čvn 7 Sokol Stěžery P 3 - 1 93 0 0 0 4,6
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 31 Sokol Třebeš "B" P 3 - 2 92 0 0 0 4,4
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Lokomotiva Hradec Králové R 2 - 2 100 0 0 0 5,7
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 17 Jiskra Hořice P 6 - 0 90 0 0 0 4,3
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 10 Trutnov "B" P 3 - 4 94 0 0 0 4,8
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 7 Bystřian Kunčice V 2 - 0 93 0 0 0 8,0
  7. AGRO CS 1. A třída dub 25 Česká Skalice P 0 - 2 94 0 0 0 4,6
  8. AGRO CS 1. A třída dub 19 Lázně Bělohrad P 5 - 0 92 0 0 0 4,4
  9. AGRO CS 1. A třída dub 11 Nové Město nad Metují P 1 - 4 92 0 0 0 4,3
  10. AGRO CS 1. A třída dub 4 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 2 92 0 0 0 4,5
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 828 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
828 828
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,02 6,02

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,39
Obdržené góly na hřišti
14 1,52
Rozdíl skóre na hřišti
8 0,87
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 64 % 56 % Hodnocení 100 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 67 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Skřivany 2026/2027 90828106,02
Slavoj Skřivany 2025/2026 1401 302105,09
AGRO CS 1. A třída 1401 302105,09
Bystřian Kunčice 2025/2026 60469005,60
Slavoj Skřivany 2023/2024 1801 654116,53
Slavoj Skřivany 2022/2023 80669015,77
Spartak Kobylice 2021/2022 60344005,87
Spartak Kobylice 2020/2021 73636005,81
Spartak Kobylice 2019/2020 52357206,50
Spartak Kobylice 2018/2019 2902 575005,11
AM GNOL 1. A třída 2902 575005,11
Slavoj Skřivany 2017/2018 2402 174306,04
Spartak Kobylice 2015/2016 90817006,29
Čechie Hlušice 2015/2016 1401 201105,88
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení