Dres
8
lis 9, 1987
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2024

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
372
Hodnocení
5,20
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 30, 2025 Spartak Hajnice P 5 - 1 67 0 1 0 4,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 23, 2025 Spartak Kosičky P 0 - 1 93 0 1 0 4,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina A srp 17, 2025 Sokol Železnice "B" V 0 - 1 94 0 1 0 6,7
  4. JAKO 1. B třída - skupina A srp 9, 2025 Baník Rtyně P 2 - 4 92 0 1 0 4,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 21, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 0 83 0 1 0 4,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2025 Vrchlabí "B" V 4 - 1 93 1 1 0 7,7
  7. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 7, 2025 Lázně Bělohrad "B" P 4 - 0 75 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 31, 2025 Jičín "B" V 0 - 1 93 0 1 0 6,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 24, 2025 Slavoj Skřivany P 0 - 2 96 0 1 0 4,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 17, 2025 Sobotka V 3 - 4 91 0 1 0 6,4
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 372 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
372 372
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,20 5,20

Útok

Góly
1 0,24
Góly ze hry
1 0,24
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,73
Obdržené góly na hřišti
14 3,39
Rozdíl skóre na hřišti
−11 −2,66
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,24
Červené karty
1 0,24

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 5 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 51372115,20
Sokol Nepolisy 2025/2026 1931 5761405,81
Sokol Nepolisy 2024/2025 1951 598906,07
Slavoj Skřivany 2023/2024 50326006,16
Slavoj Skřivany 2022/2023 1631 2771026,36
Slavoj Skřivany 2021/2022 1221 047406,46
Sokol Nepolisy 2020/2021 50349206,22
Sokol Nepolisy 2019/2020 120799306,18
Sokol Nepolisy 2018/2019 1531 140706,78
Sokol Nepolisy 2017/2018 133817306,77
Sokol Nepolisy 2016/2017 1531 055406,08
JAKO 1. A třída 1531 055406,08
Sokol Nepolisy 2015/2016 2231 666805,99
1. A třída 2231 666805,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení