Dres
8
lis 9, 1987
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2024

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
372
Hodnocení
5,20
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 31, 2024 Sokol Dětenice V 1 - 3 82 1 1 0 7,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 18, 2024 Spartak Kosičky V 1 - 2 88 0 0 0 6,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina A srp 10, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina A zář 24, 2023 Jičín "B" V 2 - 4 13 0 0 0 5,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina A zář 9, 2023 Sokol Stará Paka P 2 - 0 71 0 0 0 5,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 3, 2023 Sobotka V 5 - 0 91 0 0 0 7,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina A srp 20, 2023 Jiskra Kocbeře V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  8. JAKO 1. B třída - skupina A srp 5, 2023 Spartak Kosičky P 3 - 7 61 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 11, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 1 67 0 1 0 5,7
  10. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 3, 2023 Vrchlabí "B" V 2 - 2 95 0 1 0 5,6
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 372 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
372 372
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,20 5,20

Útok

Góly
1 0,24
Góly ze hry
1 0,24
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,73
Obdržené góly na hřišti
14 3,39
Rozdíl skóre na hřišti
−11 −2,66
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,24
Červené karty
1 0,24

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 5 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 51372115,20
Sokol Nepolisy 2025/2026 1931 5761405,81
Sokol Nepolisy 2024/2025 1951 598906,07
Slavoj Skřivany 2023/2024 50326006,16
Slavoj Skřivany 2022/2023 1631 2771026,36
Slavoj Skřivany 2021/2022 1221 047406,46
Sokol Nepolisy 2020/2021 50349206,22
Sokol Nepolisy 2019/2020 120799306,18
Sokol Nepolisy 2018/2019 1531 140706,78
Sokol Nepolisy 2017/2018 133817306,77
Sokol Nepolisy 2016/2017 1531 055406,08
JAKO 1. A třída 1531 055406,08
Sokol Nepolisy 2015/2016 2231 666805,99
1. A třída 2231 666805,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení